Gyere tartozz közénk!

Plébániánkon, több, kifejezetten fiatalokból álló csoport is működik. (Lásd a közösségi csoportjaink menüpontot.) Ha kedvet érzel ahhoz, hogy a Jézus Szíve közösséghez tartozz, vagy már egy ideje szentmisékre a gyártelepi plébániára jársz, de még nem vagy tagja egyik ifjúsági csoportnak sem, írj nekünk és segítünk a választásban, hogy olyan kis közösségbe tartozzhass, ahol veled egykorú és esetleg hasonló érdeklődésű fiatal jár! Szívesen várjuk ötleteidet is, hogy milyen tartalmakat szeretnél látni honlapunk ezen oldalán.

Elsőáldozásra történő felkészítő hittan órák

Az elsőáldozásra készülő fiatalok hittanfoglalákozásairól és bérmálkozási lehetőségekről további részletek - itt olvashatók!

Templomunk állandó fiataloknak szóló programjai és közösségi foglalkozásai

Programok/ foglalkozások
Időpontok és helyszínek
Programszervező neve
Telefonszáma
Szentjánosbogár klub (4-10 év közötti gyerekeknek) Minden első és harmadik vasárnapján, a plébánia nagytermében Kamocsa Gábor
Szentjánosbogár klub (10-14 év közötti fiataloknak) Minden pénteken 17:00 órától a Szent Imre teremben Veres András dunakeszi.szentjanosbogar@gmail.com
Hittan Iskolákban és a plébánián (lásd Hittan menüpont) itt többet is megtudhat erről
Ministránsképzés 2023 szeptember 17-én indul

Gyerekmisék és klub foglalkozások 4-12 év közötti korosztálynak a plébánia nagytermében

Mikor Mi
Első és harmadik vasárnap 9:00-11:00 Szentjánosbogár klub foglalkozás, 11:00-től gyerekmise
Dátumok 2023/24 tanévre: Szeptember 3, 17
Október 1, 15
November 5, 19
December 3, 17
Január 7, 21
Február 4, 18
Március 3, 17
Április 7, 21
Május 5, 19
Június 2 (tanévzáró fogl.)