A felajánlások és adományok rendje

Az oldalra felkerülő holmik ingyenesen, azaz ellenszolgáltatás nélkül cserélnek gazdát. A holmik állapotát, mennyiségét és egyéb tulajdonságait a felajánlók leírásai alapján állítja össze a plébánia.

A felajánlásokat valamint bármely holmi elviteli szándékát e-mailben lehet jelezni: dkjsz.karitasz@gmail.com e-mail címre küldött levélben.

Szeretettel hívnánk fel a figyelmet, hogy kizárólag olyan terméket tudunk a karitász keretében megjeleníteni, amely összeegyeztethető a keresztény lelkiséggel, illetve sem törvénybe vagy egyéb jogszabályba nem ütközik. A plébánia minden esetben fenntartja magának a jogot, hogy csak az általa jóváhagyott holmik kerülhetnek fel az oldalra.

Azok számára, akik egy-egy holmihoz szeretnének hozzájutni, annak elszállításáról maguknak kell gondoskodniuk. Postai úton történő eljuttatás nem lehetséges! Mind az adományozóknak mind a rászorulóknak nagy örömmel segítünk az átadás-átvétel tekintetében megőrizve az résztvevők anonimitásását igény szerint.

Jelenleg elvihető holmik:

1 db. 17" samsung használt monitor

Leírás: Elvihető egy 10-15 éves jól működő 17 colos samsung képcsöves monitor (krém színű).

Egy zacskó használt fiú ruha 3-5 éves korban lévő gyerekekre

Leírás: A csomagban alig használt gyerek ruhanemű található.